Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion męskich - E

Edgar - sprzyja mu w życiu szczęście i dobrobyt. Bogactwo, które osiąga niejednokrotnie jest wynikiem walki o byt. Nie jest to jednak walka podstępna. Bystry umysł.
Imieniny: 10 czerwca, 8 lipca
Edmund - stały, lojalny, dyplomatyczny charakter. Posiada wrodzone zdolności kierownicze. Wyprowadzony z równowagi mówi prawdę w oczy i tym naraża się swojemu otoczeniu.
Imieniny: 30 października, 16 listopada, 20 listopada, 1 grudnia
Edward - nieprzeciętna indywidualność, która lubi chodzić własnymi drogami. Dobry rozjemca w trudnych sprawach. Spostrzegawczy. Lubi ciepło domowego ogniska.
Imieniny: 5 stycznia, 18 marca, 13 października
Edwin - powabny, miły, mający w życiu szczęście. O jego przyjaźń często zabiegają inni ludzie, których przyciąga jego pomysłowość i inicjatywa.
Imieniny: 11 marca, 18 maja, 4 października
Egon - osoba wojownicza. Żadna władzy i panowania. Nie liczy się z przeciwnościami. Stały i posiadający zdolności kierowania innymi.
Imieniny: 15 lipca
Eliasz - spokojny, zrównoważony, często bardzo religijny. Posiada dużą intuicję.
Imieniny: 20 lipca
Eligiusz - opanowany i spokojny, sprawiedliwy. Człowiek o wielkich ideałach, ale lubiący chodzić własnymi drogami.
Emanuel - sprawiedliwy, bogobojny, zrównoważony. Ufny w Bożą opatrzność.
Imieniny: 26 marca
Emil - natura lubiąca wieczną rywalizację z innymi. Współzawodnictwo na wszystkich odcinkach jego życia, to najpotężniejsza cecha jego charakteru.
Imieniny: 22 maja, 5 sierpnia, 8 sierpnia, 6 października, 11 października, 14 listopada
Erazm - o miłej, wdzięcznej powierzchowności, który kocha o pragnie być kochanym. Jest mile widziany w towarzystwie i jako towarzysz podróży.
Imieniny: 2 czerwca, 25 listopada
Ernest - zdecydowany, krytyczny umysł. Posiada talent literacki i odkrywczy. Cechuje go chęć walki i jest w niej zdecydowany na wszystko. Dobry kupiec. Jest mile widziany w towarzystwie.
Imieniny: 12 stycznia, 13 marca, 27 marca, 13 lipca
Erwin - ambitny, ceni nade wszystko honor swój i swojego domu. Chętnie służy w wojsku.
Imieniny: 19 stycznia, 16 kwietnia, 24 kwietnia, 18 lipca
Eryk - umysł krytyczny i zrównoważony. Zwykle cieszy się wielka czcią u innych ludzi. Dobry mówca. Obrotny.
Imieniny: 9 lutego, 18 maja
Eugeniusz - szlachetny, uczuciowy, dbający o rodzinę. Lubi dom, kocha przyrodę. W miarę swoich możliwości, pomaga innym.
Imieniny: 4 stycznia, 4 marca, 2 czerwca, 8 lipca, 13 lipca, 6 września, 13 listopada, 30 grudnia
Eustachy - lubi spokój i harmonię we współżyciu z innymi ludźmi. Lubi podróże i wygody życia. Doskonale zna się na ludzkiej psychice.
Imieniny: 20 lutego, 29 marca, 16 lipca, 20 września, 3 października, 12 października
Euzebiusz - uczciwy, zgodny, sprawiedliwy, wszystko analizujący. Kocha przyrodę.
Imieniny: 31 stycznia, 12 lipca, 2 sierpnia, 14 sierpnia, 26 września, 16 grudnia

IMIONA ŻEŃSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Kreatywność

Przygotowywanie dzieci do życia we współczesnym społeczeństwie polega w głównej mierze na wprowadzaniu zakazów i norm. Pod ich ciężarem już we wczesnej młodości gubi się nasza naturalna kreatywność. Z drugiej strony - umiejętność znalezienia kreatywnych rozwiązań jest wymagana od wszystkich - zarówno od prezesów wielkich korporacji jak i od kucharek. Osoby, które zostały wyposażone jedynie w wiedzę przekazaną im przez rodziców i nauczycieli już na starcie do samodzielnego życia znajdują się w niekorzystnej sytuacji. Dotyczy to nie tylko umiejętności budowania swojej kariery zawodowej, ale także relacji z ludźmi. Dokonanie zwrotu, zaprzestanie naśladowania i kurczowego trzymania się zasad, na korzyść swobody twórczej i elastyczności, wymaga głębokiej zmiany w nastawieniu do siebie i swoich możliwości. Książka OSHO: "KREATYWNOŚĆ. Uwolnij swą wewnętrzną moc" pomaga odnaleźć nasze talenty, nawet takie, o których do tej pory nie wiedzieliśmy, jest obowiązkowym podręcznikiem dla tych, którzy rozumieją potrzebę wniesienia w swoje życie poczucia spełnienia i radości Więcej ...

Ponad szczytem

Autor książki jest jednym z najbardziej poszukiwanych w Ameryce mówców motywacyjnych. Podróżuje po całym świecie, przekazując swe posłanie z właściwym sobie humorem, nadzieją i entuzjazmem audytorium złożonemu z ludzi w rozmaitym wieku i wykonujących najrozmaitsze zajęcia Więcej ..

Potęga myślenia

Dynamiczny, intensywny program służący samodoskonaleniu poprzez myślenie - i życie - z mocą. Autorka proponuje ponad dwadzieścia ciekawych ćwiczeń i mnóstwo ukierunkowanych afirmacji. Korzystając z jej rad, każdy może stworzyć własną filozofię pozytywnego myślenia, która z pewnością ożywi najważniejsze dziedziny jego życia Więcej ...

Polecane