Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion męskich - G

Gabriel - szlachetny, wielki filantrop. Zdolny i posiadający wszechstronne zainteresowania, szczególnie w kierunku muzyki. Lubi posiadać władzę. Często jest dobrym wykładowcą.
Imieniny: 10 lutego, 27 lutego, 24 marca, 29 września
Gerard - wojowniczy, doskonale umiejący się bronić oraz występować w obronie innych. Dzielny i odważny, o wielkiej sile charakteru.
Imieniny: 30 stycznia, 23 kwietnia, 24 września, 3 października, 16 października, 24 listopada
Gerwazy - wrażliwy, pomysłowy, pociągający typ człowieka. Lubi chodzić własnymi drogami. Łatwo daje się wyprowadzić z równowagi.
Imieniny: 18 czerwca, 19 czerwca
Gotard - bogobojny, całą ufność pokładający w Bogu. sprawiedliwy, dobry i uczynny.
Imieniny: 6 lipca
Gotfryd - sprawiedliwy, miłosierny, życzliwy i uczynny, niosący pokój i obronę słabszym, a ubogim opiekę i schronienie.
Imieniny: 13 stycznia, 8 listopada
Gracjan - o miłej powierzchowności i dużej dozie wdzięku osobistego. Miły, uprzejmy, serdeczny, dowcipny. Lubiany przez otoczenie.
Imieniny: 18 grudnia
Grzegorz - rozważny, posiadający trzeźwy umysł i odznaczający się dużą roztropnością. Dowcipny. Krytyczny. Szlachetny i uczuciowy. Lubi zmiany i podróże.
Imieniny: 2 stycznia, 4 stycznia, 13 lutego, 12 marca, 24 kwietnia, 4 maja, 9 maja, 25 maja, 25 sierpnia, 3 września, 30 września, 16 października, 17 listopada, 28 listopada, 24 grudnia
Gustaw - wnikliwy o wielkiej intuicji. Dobry organizator. Posiada wrodzone zdolności kierownicze. Kulturalny. Stały. Posiada duże grono szerokich znajomości. Ma skłonności do hazardu.
Imieniny: 2 sierpnia
Gwidon - natura kontrowersyjna, z jednej strony wrażliwa i dobra, a z drugiej strony wojownicza i bezwzględna.
Imieniny: 31 marca, 12 września

IMIONA ŻEŃSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Carpe diem

Przyszłość jest tylko nadchodzącym ciągiem krótkich chwil dziejących się w "teraźniejszości". W każdej z tych chwil decydujemy o tym, jak będą wyglądać następne "momenty teraźniejszości". Zatem decyzje podjęte w danej chwili mają zasadniczy wpływ na nasze dalsze poczynania w przyszłości i sposób, w jaki zatroszczymy się o każdą z chwil, w których aktualnie się znajdujemy, decyduje o naszych osiągnięciach w dalszym życiu. Oczywiście myśl ta nie jest nowa, ale jakże często zapominamy o niej i marnujemy kolejną szansę dokonania w naszym życiu czegoś znaczącego, lub odważnego zmierzenia się z nowym, mogącym zapewnić nam pozytywne efekty wyzwaniem. Danny Cox, były pilot samolotów odrzutowych armii USA, wytrawny biznesmen, autor książek z dziedziny psychologii motywacyjnej i cieszący się ogromną popularnością prelegent, proponuje nowe, dynamiczne metody osiągania sukcesu w życiu, polegające nie tylko na pokonywaniu napotykanych w nim problemów i trudności, lecz - co ważniejsze - na przełamywaniu równie uciążliwych i krępujących nasze poczynania barier wewnętrznych. Autor ilustruje swoje przesłanie licznymi przykładami z życia ludzi Więcej ...

Polecane