Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion męskich - I

Ignacy - człowiek o płomiennym sercu, pełen wewnętrznego ognia, żaru myśli i uczuć, gotowy do poświęceń bez granic.
Imieniny: 1 lutego, 11 maja, 15 lipca, 31 lipca, 17 października, 23 października, 15 grudnia
Innocenty - skromny, prostolinijny, pokorny. Powszechnie lubiany i szanowany. Ustępuje drogi innym.
Imieniny:
Ireneusz - nie lubi krytyki. Lojalny, choć czasem bardzo skryty. Pełen temperamentu. Lubi dalekie podróże. Uczuciowy, o zmiennym usposobieniu.
Imieniny: 25 marca, 6 kwietnia, 28 czerwca
Izydor - typ o wielkim temperamencie. Energiczny. Wszystko analizujący, drobiazgowy, ale i zarazem nie lubiący pogłębiać swoich zainteresowań.
Imieniny: 2 stycznia, 7 stycznia, 15 stycznia, 5 lutego, 17 lutego, 4 kwietnia, 10 maja, 15 maja, 27 maja, 14 grudnia

IMIONA ŻEŃSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Teraz trudno mnie zranić

Czy wy również to znacie? Bezsenne noce z powodu nierzeczowej krytyki, bóle żołądka po emocjonalnym szantażu, kłębiące się w głowie myśli będące efektem zdenerwowania i trosk, albo inne szarpiące nasze nerwy sytuacje? Teraz już z tym koniec. Nowa książka autorki bestsellerów B. Berckhan zawiera proste i niezwykle skuteczne techniki rozmowy, dzięki którym trudno będzie Was zranić. Przy pomocy sześciu strategii będziesz mógł, Czytelniku, w suwerenny i pewny siebie sposób bronić się przed trudnymi ludźmi bez problemów poradzisz sobie z "niszczycielami wieży", unieszkodliwisz jad w "jaskini węży" oraz obronisz swoje terytorium przed niepożądaną inwazją. Wszyscy, którzy zbyt łatwo i szybko wplątują się w problemy i uczucia innych ludzi Więcej ...

Polecane