Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion męskich - Z

Zachariasz - ma dobrą pamięć. dotrzymuje obietnic i przyrzeczeń. Stały. W niekorzystnych okolicznościach potrafi być niemile pamiętliwy.
Imieniny: 6 kwietnia, 6 września, 18 września, 5 listopada
Zawisza - ambitny, ceniący sławę innych i dążący do tego, by samemu osiągnąć sławę. Niejednokrotnie zawistny i zazdrosny o zdobycie tej sławy przez innych.
Imieniny: 17 sierpnia
Zbigniew - cechuje go dwoistość, jest w nim chęć pozbycia się gniewu, ale również istnieje chęć jadowitej złości i gniewu wykorzystywanego w celu pomszczenia wroga.
Imieniny: 17 lutego, 17 marca, 1 kwietnia
Zdzisław - dążący i osiągający sławę poprzez swoje czyny i szlachetność charakteru.
Imieniny: 29 stycznia, 28 listopada
Zenobiusz - filantrop. Posiada wielki zmysł humoru. Towarzyski. Twórczy umysł.
Imieniny: 29 października, 24 grudnia
Zenon - silny, gniewny i miłosierny. Lubi panować nad otoczeniem.
Imieniny: 12 kwietnia, 23 czerwca, 9 lipca, 22 grudnia
Zygfryd - opiekuńczy, spokojny. Lubi zwyciężać na wszystkich odcinkach życia
Imieniny:
Zygmunt - opiekuńczy, zapewniający spokój. Lubi zwyciężać na wszystkich odcinkach życia. Zawsze przytłacza przeciwnika swoją wymową.
Imieniny: 2 maja

IMIONA ŻEŃSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Wpływ imienia na życie

Jakie powinno być imię Waszego przyszłego dziecka? Czy imiona, które wybraliście "pasują" do siebie? Czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o bliskich Wam osobach na podstawie imienia, które noszą ? Czy Wasze imię naprawdę odpowiada Waszemu temperamentowi? Książka prezentuje teorię, według której imię może mieć wpływ na osobowość i charakter człowieka Więcej ...

Moc podświadomości

W każdym z nas drzemie potężna siła, nieograniczona doskonałość ujęta w kształt podświadomości. Owa wewnętrzna moc włada każdą chwilą istnienia człowieka. Dzięki niej spełniają się marzenia. Jej potęga pozwala dowolnie kierować życiem. Wystarczy odpowiednio posłużyć się tym wyjątkowym narzędziem. Podświadomość zaprowadzi Cię, dokądkolwiek zechcesz. Powodzenie w życiu to nie tylko wymarzona praca i przyjemności, to także - a nawet przede wszystkim - ufność we własne możliwości Więcej ...

Polecane